اسپایدرگوئن

شایعه‌ای جدید ادعا می‌کند که ستاره مرد عنکبوتی شگفت انگیز، اما استون، برای پروژه جدیدی از اسپایدرگوئن در سونی پیکچرز مورد توجه قرار گرفته است. اگر سونی راه خود را پیدا کند، اما استون ممکن است در نقش گوئن استیسی به Spider-Verse بازگردد.

به گفته MyTimetoShineH در توییتر، Sony Pictures در حال کار بر روی پروژه Spider-Gwen است و می‌خواهد استون برای بازی در آن بازگردد. این شایعه برای اولین بار توسط EdwinSRP عنوان شد و این اکانت از زمان انتشار فیلم No Way Home شایعات دیگری را در رابطه با Spidey به اشتراک گذاشته است. یکی از این این شایعات نیز توسط MyTimetoShineH پشتیبانی شد، که سابقه خوبی در مورد افشای اطلاعات اخیر استودیو مارول دارد.

 

استون نقش گوئن استیسی را در فیلم مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز سال ۲۰۱۲ و دنباله آن در سال ۲۰۱۴ بازی کرد. عملکرد و شیمی او با اندرو گارفیلد یکی از مهمترین عناصر فرنچایز بودند که مورد تحسین قرار گرفتند. در حالی که استون و کریستین دانست در کنار گارفیلد و توبی مگوایر برای No Way Home بازنگشتند، طرفداران بسیار مشتاق دیدن بازگشت استون به این نقش بودند.

گوئن که توسط جک کربی و استن لی خلق شد، اولین بار در سال ۱۹۶۵در مرد عنکبوتی شگفت انگیز شماره ۳۱ ظاهر شد. در طول سال‌ها، او به عنوان یکی از معشوقه‌های پیتر پارکر معرفی شد و مرگ غم‌انگیز او به دست گرین گابلین هری آزبورن یکی از نمادین‌ترین لحظات در تاریخ کتاب‌های مصور است. نسخه‌ای از این رویداد به عنوان نقطه اوج مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز ۲ عمل کرد که به نوبه‌ی خود تبدیل به یکی از نقاط قوت فیلم No Way Home نیز شد.

اما استون بهترین گزینه سونی برای نقش اسپایدرگوئن

 

با این حال، در سال ۲۰۱۴، نسخه جایگزین گوئن در Edge of Spider-Verse #2 معرفی شد. در Earth-65، گوئن کسی بود که توسط یک عنکبوت رادیواکتیو گاز گرفته شد. او تبدیل به زن عنکبوتی شده و تبدیل به کسی شد که طرفداران آن را بیشتر با نام اسپایدرگوئن می‌شناسند. او نهایتاً در دنیای اصلی مارول در کمیک‌ها حضور پیدا کرده و هایلی استاینفلد در فیلم تحسین شده Spider-Man: Into the Spider-Verse محصول سال ۲۰۱۸ صداپیشگی او را بر عهده گرفت. 

اسپایدرگوئن در انیمیشن Across the Spider-Verse بازخواهد گشت و سونی در حال کار بر روی یک اسپین‌آف با حضور او، جسیکا درو و سیلک است. شخصیت دوم نیز در حال دریافت یک برنامه تلویزیونی است، اگرچه از تابستان امسال هیچ خبری از سریال Silk منتشر نشد. با این حال، تصور اینکه سونی بخواهد بیشتر روی شخصیت‌های مرد عنکبوتی سرمایه‌گذاری کند، سخت نیست و کاملا منطقی به نظر می‌رسد، زیرا اسپایدرگوئن قبلاً در رسانه‌های مختلف بسیار محبوب بوده است.

از زمانی که فیلم No Way Home وارد سینماها شد و شاهد بازگشت گارفیلد بودیم، علاقه به ساخت مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز ۳ نیز بسیار افزایش یافت. اکانت‌هایی که که شایعه حضور اما استون به عنوان اسپایدرگوئن را در توییتر به اشتراک گذاشتند، اخیراً نیز ادعا کردند که هنوز کار گارفیلد با نقش مرد عنکبوتی شگفت انگیز تمام نشده است، در حالی که شایعه‌ای دیگر ادعا می‌کند که مرد عنکبوتی او با ادی براک در Venom 3 مبارزه خواهد کرد. علاوه بر این دو موضوع دیده شده که شخصی در اینستاگرام ساخت قسمت سوم این اثر را به بدل اندرو گارفیلد تبریک گفته و او نیز این امر را تکذیب نکرده است.

فعلا همه این شایعات را باید با احتیاط دید. اما چه استون به این نقش بازگردد یا نه، طرفداران احتمالاً مجبور نخواهند شد مدت زیادی منتظر اسپایدر گوئن باشند تا به یکی از لایو اکشن‌های سونی و مارول بپیوندد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top