قالب آسترا یکی از پر فروش‌ترین قالب‌های وردپرس شناخته می‌شود و هم اکنون بسیاری از سایت‌ها هستند که از آن استفاده می‌کنند، یکی از دلایل محبوبیت این قالب چند منظوره بودن آن است، در واقع شما با استفاده از این افزونه می‌توانید هر سایتی را برای خود طراحی و اجرا کنید چون این قالب دمو‌های بسیار زیادی دارد و می‌تواند نیاز شما را برای هر نوع سایتی رفع کند.

 

شما با داشتن این قالب رسما چندین سایت آماده را دارید و هر زمان که نیاز داشته باشید می‌توانید دمو‌های دیگر قالب را در سایت خود نصب و فعال‌سازی کنید تا ظاهر سایت به سادگی تغییر کند.

قالب آسترا در دو نسخه رایگان و پولی عرضه که شما در نسخه پولی محدودیتی ندارید و می‌توانید به سادگی تمامی دمو‌های قالب را در سایت خود اجرا کنید و با چند کلیک ظاهر سایت را تغییر دهید، اما نسخه رایگان هم مشکلی ندارد و شما می‌توانید به خوبی با استفاده از آن به صورت حرفه‌ای سایت خود را راه‌اندازی کنید.

برخی از ویژگی‌های قالب آسترا پرو

این قابل یک سری قابلیت و ویژگی دارد که ما قصد داریم در این بخش مقاله آن‌ها را به شما معرفی کنیم تا با این قالب بیشتر آشنا شوید و اگر مورد نیاز شما بود بتوانید از آن استفاده کنید.

 

دارای بخش مدیریت

شما با استفاده از این قالب به بخش مدیریت قالب هم در دسترس دارید که می‌توانید با استفاده از این بخش، تمامی بخش‌های قالب را تغییر دهید و آن را مطابق با سلیقه خود شخصی سازی کنید، این پنل مدیریت بسیار ساده و کاربردی طراحی شده که شما به سادگی بتوانید از آن استفاده کنید و در این زمینه مشکلی نداشته باشید.

سازگاری با المنتور

یکی از اصلی‌ترین دلایل استفاده از این قالب سازگاری با المنتور است و همین هم باعث شده که افراد زیادی از آن استفاده کنند، امروزه المنتور به عنوان بهترین صفحه ساز وردپرس شناخته می‌شود و برخی از قالب‌‌ها هستند که با المنتور تداخل دارند اما آسترا اصلا اینطور نیست و می‌توانید با استفاده از آن کاملا سایت خود را طراحی و اجرا کنید.

چند منظوره است

این چند منظوره بودن قالب می‌تواند یک مزیت بسیار ویژه برای شما باشد چون شما می‌توانید به سادگی هر سایتی که دارید را با استفاده از آن طراحی و اجرا کنید و از نظر موضوع قالب محدودیتی نداشته باشید.

کاملا واکنش گرا

این قالب کاملا واکنش‌گرا طراحی و اجرا شده که همین باعث می‌شود شما یک سایت داشته باشید و کاربران با هر پلتفرمی به سایت مراجعه کردند سایت با ظاهر کامل و زیبا به آن‌ها نمایش داده شود و از نظر طراحی سایت مشکل نداشته باشد.

دانلود رایگان قالب آسترا astra pro

همان‌طور که گفتیم این قالب در دو نسخه عرضه شده و شما اگر قصد دارید یک سایت پایه را تاسیس کنید می‌توانید از نسخه رایگان قالب استفاده کنید این نسخه دارای یک سری محدودیت‌ها از نظر طراحی و مدیریت است که برای سایت‌های حرفه‌ای و پیشرفته ممکن است مناسب نباشد اما برای سایت‌های پایه می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

اگر قصد دارید از نسخه رایگان این قالب استفاده کنید می‌توانید به مخزن وردپرس مراجعه کنید و از طریق مخزن وردپرس نام این قالب را جستجو کنید تا سریعا بتوانید این قالب را برای سایت خود نصب و فعال‌سازی کنید، استفاده از تمامی امکانات این نسخه به صورت کاملا رایگان است و شما نیاز نیست اصلا هزینه‌ای برای آن پرداخت کنید.

دانلود رایگان قالب Astra Pro

خیلی خب همان‌طور که گفته شده این قالب در نسخه حرفه‌ای اصلا محدودیتی ندارد و شما اگر قصد دارید سایت‌های حرفه‌ای را برای خود طراحی و اجرا کنید باید از نسخه حرفه‌ای قالب استفاده کنید تا محدودیت‌هایی برای طراحی ایجاد نشوند

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top